GRIP

 

contact@grip.house

sociale zetel BE
deSingel c/ GRIP vzw
Jan van Rijswijcklaan 155
2018 Antwerpen
België
BE 0546 724 068

postadres BE
CAMPO c/ GRIP vzw
Fratersplein 7
9000 Gent
België

stichting NL
Stichting GRIP
postbus 1484
3000 BL Rotterdam
Nederland
KvK nummer:  63435381
NL 855235391B01

ethische code GRIP
GRIP zet in op een proactief beleid om een respectvolle en ethische werkomgeving te garanderen. De organisatie stelde voor zichzelf en haar medewerkers een ethische code op die u >hier< kan raadplegen.

>Reglement Stichting GRIP<
>Privacyverklaring<

team

  • Jan Martens
    artistieke leiding
    jan@grip.house
  • Klaartje Oerlemans
    zakelijke leiding en administratie
    klaartje@grip.house
    +32 474 39 02 50
  • Rudi Meulemans
    artistiek coördinator
  • Sylvie Svanberg
    productie en tourmanagement
    sylvie@grip.house
    +32 476 41 25 62
  • Ruud Van Moorleghem
    zakelijke ondersteuning (ma, di en do)
    ruud@grip.house
    +32 494 83 87 34
  • Sam Loncke
    pers en communicatie (di, woe en vrij)
    sam@grip.house
    +32 477 82 54 89
  • Luis Xertu
    grafisch ontwerp
  • A Propic / Line Rousseau
    internationale spreiding
    line@apropic.com
    +31 6 28 27 21 99
  • A Propic / Marion Gauvent
    internationale spreiding
    marion@apropic.com
    +33 6 07 85 39 99

raad van bestuur

    Kristof Blom
    Renée Copraij
    Michel Defloor
    Khadija El Kharraz Alami